Na prośbę Leszka wypisuję to co znalałem w książce Józefa Nyki i na necie:
Z Kuźnic przez Murowaniec - Zawrat - Orlą Perć - Krzyżne - Murowaniec do Kuźnic.
Czas przejścia 12:40
Z Kuźnic przez Murowaniec - Zawrat - Orlą Perć - Skrajny Granat - Murowaniec do Kuźnic.
Czas przejścia 10:05
W podanych tutaj czasach nie uwzględniałem żadnych dodatkowych minut na przestoje, podziwianie Tatr i posiłki.
Dużym skróceniem może być także dzień wcześniej dojazd do Murowańca i z samego rana ze schroniska zaatakowanie Zawratu (oszczędność 2:10)
A teraz schematyczna mapa Orlej Perci ze strony TatroManiaka